17. 11. 2016
\
Autentická vína v naší nabídce

Nedávno jsme zařadili do nabídky vína autentických vinařů. Tato přírodní vína jsou vyrobená tradiční metodou bez použití selektovaných kvasinek a jiných přidaných látek, nefiltrována, nečiřena. Jsou vyráběna v malých množstvích a jejich nabídka není stálá.

Aktuálně nabízíme autentické vína Pinot Noir - Claret, Müller - Thurgau, Veltlínské zelené, jedinečná vína z malé vinice na Staré hoře, na místě bývalého slavkovského bojiště od vinaře Zdeňka Vykoukala. Dále od Oty Ševčíka z Bořetic (zakládajícího člena vinařského sdružení Autentisté),  nabízíme Savignon Blanc, Pinot Noir, Frankovka, Grefty. A bílé rozlévané Rulandské šedé máme od Milana Nestarce.

Přijďte ochutnat.

 

Vinaři od přírody. Zavrhli chemii a začali dělat víno postaru. U nás se setkáte s víny z autentických vinařství Vinař...

Zveřejnil(a) Morgal dne 20. únor 2017

 

"Autentisty" si můžete dát i v našem druhém podniku: Bistro Franz.

Flickr Suite Plugin ERROR! Flickr API Error: - ""

Odebírejte náš NEWSLETTER a buďte v obraze

Aktuálně

15. 12. 2017
\

> tuto sobotu 16. 12. > od 10:00 do 12:00 u nás v Morgalu 

Často se nás ptáte na snídaně... a tak jsme se rozhodli Vám vyjít vstříc a oslovili jsme místní pekaře. 

04. 10. 2017
\

Od čtvrtka 5. 10. do soboty 7. 10. proběhne v  Brně   43. ročník mezinárodního filmového festivalu o životním prostředí EKOFILM \ téma: OVZDUŠÍ.

Kvalita ovzduší stále patří k největším problémům našeho životního prostředí, zejména ve městech a aglomeracích a v zimním období pak i v menších obcích, kde se topí pevnými palivy.

MENU