12. 11. 2014
\
Brněnský vývar zná vítěze

Dne 11. 11. se v naší kavárně a v přilehlém Barokním sále Moravské galerie uskutečnila prezentace projektů a vyhlášení výsledků prvního ročníku crowdfoundingové akce naživo Brněnský vývar, která měla za cíl podpořit projekty z oblasti problematiky veřejného prostoru, vylepšit řešení sociálních či ekologických témat nebo zrealizovat jakýkoliv dobrý nápad s přidanou hodnotou. \ FB událost

Během soutěžního večera byly představeny čtyři projekty, jejichž podmínkou je realizace v Brně nebo jeho okolí. Autoři zúčastněných projektů měli na prezentaci svého záměru publiku 10 minut a prostor k otázkám dostalo i publikum, které také rozhodlo svým hlasováním o vítězi. Projekt, který získal nejvíce hlasů, si odnesl vybranou částku ze vstupného. Pořadatelé pak vítěznému týmu přidali jednou tolik. Letošním vítězem se stal projekt Bajkazyl Brno, který si na svou realizaci odnesl 27 tisíc korun. Částku věnují na vybudování kavárny a cyklistické dílny. Vítězi gratulujeme!

 

www.vyvary.cz

VÍTĚZNÝ PROJEKT

 

 

 

 

Aktuálně

14. 07. 2022
\

Filmové projekce Univerzitního kina Scala ve spolupráci s Moravskou galerií pod širým nebem v unikátním prostoru nádvoří Místodržitelského paláce.

28. 02. 2022
\

I my se připojujeme k pomoci Ukrajině. Výtěžek z prodeje vybraných jídel pošleme na konto Člověka v tísni.

MENU