28. 06. 2014
\
Představujeme tradiční i netradiční limonády v café MORGAL

Limonády v Café MORGAL budou spojovat tradiční i novou vlnu nápojů. V nápojovém lístku naleznete tradiční třebíčské limo značky ZON a skvělé berlínské biolimonády Proviant, které jsme poprvé ochutnali v Berlíně a díky jejich chuti a příběhu jsme se je rozhodli zařadit do nabídky Morgalu.

Limonády Proviant začala před pár lety vyrábět parta berlínských spolužáků. Z původních plánů otevřít si obchod s kávou sešlo, jelikož je nebývale překvapil úspěch nápojů vyrobených z ovocného pyré. Jejich smoothies jsou vyráběny v Kreuzbergu a distribuovány zejména v organickém maloobchodu. Pak přišel jeden zaměstnanec s nápadem vyrábět limonády. Místo nejběžnějšího způsobu přípravy limonád pomocí koncentrátů a stabilizátorů chutí však Proviant obsahuje pouze sodu nebo minerální vodu, třtinový cukr, čerstvé citronové nebo rebarborové šťávy aj. Celý příběh zde: http://www.tip-berlin.de/essen-und-trinken/limonade-von-proviant-fruchtmanufaktu Všechny složky pocházejí z ekologického zemědělství. Příjemně šumí na jazyku a hýčká všechny smysly!

V Café MORGAL nyní nabízíme rebarborový, citronový, pomerančový a jablečný Proviant.

Přijďte ochutnat

Aktuálně

28. 02. 2022
\

I my se připojujeme k pomoci Ukrajině. Výtěžek z prodeje vybraných jídel pošleme na konto Člověka v tísni.

01. 12. 2021
\

Od pondělí do pátku 10:00 - 13:00 nabízíme v Morgalu snídaně a o víkendu navazujeme brunch nabídkou 10:00 - 14:00. Přijďte a začněte den bohatou snídaní.

10. 11. 2021
\

Svatomartinská nabídka v kavárně Morgal od 11.11. - 16.11.

Rezervace přijímáme na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

MENU